Veletrh pracovních příležitostí Šance

6. října
2016

Ve dnech 18. a 19. října se na Vysoké škole ekonomické v Praze (VŠE) uskuteční další veletrh pracovních příležitostí Šance (1., 2. patro Rajské budovy a prezenční prostor v Italské budově). Po oba dny, vždy v době od 10:00 do 16:30 hodin, budou mít studenti a absolventi VŠE možnost osobně se seznámit s pracovními nabídkami, stážemi a trainee programy od více než sedmi desítek zaměstnavatelů.

Během Šance mají návštěvníci možnost zúčastnit se 4 panelových diskuzí, navštívit mohou také některou z prezentací vystavujících společností.

V elektronickém katalogu sance.vse.cz najdou návštěvníci informace o jednotlivých firmách, jejich umístění v prostoru veletrhu, blog vystavujících a aktuální pracovní nabídky. Část týkající se pracovních nabídek je přístupná pouze zájemcům zaregistrovaným do seznamu, který po skončení veletrhu dostane každý vystavovatel. Seznam obsahuje informace o studijním zaměření, jazykových znalostech, dosavadní praxi, profesních preferencích přihlášených zájemců včetně jejich kontaktních údajů. Registrace je možná již nyní na www.vse.cz/registrace. Registrací získá navíc každý zájemce možnost vyhrát účast na „Individuálním kariérovém poradenství“.

V úterý mohou návštěvníci konzultovat svůj podnikatelský záměr s odborníky, zúčastnit se koučinku a ve středu probrat CV/profil na Linked In s HR profesionály.

Veletrh Šance propojuje studenty s praxí. Návštěvníci zde získají přehled o aktuální nabídce pracovních míst a požadavcích zaměstnavatelů z nejrůznějších oborů: bankovnictví, auditu, logistiky, IT, obchodu a mnohých dalších. Některé nabízené pozice jsou vhodné již pro studenty a mohou jim pomoci v získání praxe, která je velmi důležitým předpokladem dobrého pracovního uplatnění v budoucnu.