International & Study Abroad Fair 2016

21. listopadu
2016

I v akademickém roce 2016/2017 se můžete těšit na tradiční International & Study Abroad Fair, který je určen především všem zájemcům o studium v zahraniční, ale i studentům, kteří již ke studiu v zahraničí byli vybráni a rádi by získali praktické informace ke svému pobytu. Již třetí ročník se uskuteční ve středu 30. 11. 2016 v atriu Rajské budovy.

Připraveny opět budou informační stánky jednotlivých partnerských univerzit, na nichž budou přítomni jak zahraniční studenti, tak i studenti VŠE, kteří na dané škole studovali. Studenti budou všem zájemcům o studium v zahraničí či studentům vyjíždějícím do zahraničí v LS 2017 poskytovat cenné rady, tipy a informace o specifikách jednotlivých škol či zemí.

V atriu Rajské budovy bude také k dispozici informační stánek OZS, kde budou případné dotazy zodpovídat pracovníci zahraničního oddělení. Na informačním stánku OZS najdou zájemci o studium v zahraničí také různé informační materiály.

Mimo jiné bude k dispozici informační stánek cizojazyčných programů na VŠE, kde je součástí studijního plánu ve většině případů i semestrální výjezd do zahraničí. I na tomto stánku se můžete potkat přímo se studenty těchto programů, kteří Vám zprostředkují své zkušenosti.

V atriu Rajské budovy si také budete moci  v době od 29. 11. 2016 do 9. 12. 2016 prohlédnout nejúspěšnější studentské fotografie z letošního ročníku Fotosoutěže „NeVŠEdní zážitky VŠEdních dnů aneb Jak se žije studentům VŠE v zahraničí“. A z vystavených fotografií ze zahraničních studijních pobytů či pracovních stáží, které uskutečnili studenti VŠE v loňském akademickém roce, budete moci vybrat tu nejlepší. Hlasování bude možné na místě, resp. do připravené hlasovací urny. Tři vylosovaní hlasující budou odměněni věcnou cenou.
Uzávěrka studentského hlasování proběhne 9. 12. 2016 v 15:00.

Pokud patříte mezi studenty, kteří pobyt v zahraničí na partnerské škole VŠE již absolvovali a chtěli byste se se všemi zájemci o studium v zahraničí podělit o zkušenosti, přihlaste se prostřednictvím tohoto formuláře

Fotografie z loňských ročníků: 20142015

International & Study Abroad Fair 2016 na Facebooku.