Richard Krajčo na VŠE

11. března
2008

V pondělí 10. března 2008 se na VŠE v Praze konal koncert populárního zpěváka Richarda Krajča.

Richard Krajčo vystoupil ve zcela zaplněné Nové aule v doprovodu svého spoluhráče z kapely Kryštof, trumpetisty Nikolase Grigoriadise. Koncert, na kterém zazněly jak největší hity (Rubikon, Obchodník s deštěm, Svědomí), tak ukázky úplně nových skladeb, které zatím nemají české texty, probíhal v uvolněné atmosféře formou přátelského dialogu se studenty. Richard Krajčo si dokázal velmi rychle získat publikum a prokázal, že je nejen vynikajícím zpěvákem a kytaristou, ale dokáže být i milým a vtipným společníkem. Po celou dobu téměř dvouhodinového koncertu bylo zřejmé, že Richard Krajčo a studenti Vysoké školy ekonomické jsou naladěni na stejnou notu.

Koncert na VŠE v Praze se uskutečnil díky spolupráci s televizní stanicí Óčko. Kromě studentů a některých pedagogů se jej zúčastnil i rektor VŠE prof. Ing. Richard Hindls, CSc., kvestor školy ing. Libor Svoboda a generální ředitel hudební televize Óčko Jiří Balvín.