14. 3. 2017 - 16. 3. 2017 - Veletrh pracovních příležitostí ŠANCE

DECATHLON ocenil nejlepší sportovce VŠE

8. 12. 2016 - Poprvé v historii VŠE byli vybráni nejlepší sportovci VŠE. Slavnostní vyhlášení proběhlo ve středu 30. listopadu v rámci programu Reprezentačního plesu VŠE. Vítězové prvního ročníku Sportovec VŠE jsou a cenu DECATHLONu získali:

1. místo: Bc. Kateřina Šmejkalová, Fakulta mezinárodních vztahů, mistryně světa v aerobiku,
  2. místo: Ing. Tomáš Karel, Fakulta informatiky a statistiky, mistr světa v kickboxu,
  3. místo: Anna Šámalová, Fakulta mezinárodních vztahů, akademická mistryně ČR v šermu, reprezentantka v moderním pětiboji.

Francouzská společnost DECATHLON se specializuje na prodej sportovního oblečení a sportovních potřeb a je partnerem Vysoké škole ekonomické v Praze. Oceněným gratulujeme a DECATHLONu „un grand merci“.