Vánoční sbírka oblečení na VŠE

12. prosince
2016

Vánoce už jsou skoro za dveřmi, ale ani ve svátečním shonu bychom neměli zapomínat na ty, kteří si s hlavním křesťanským svátkem kupu dárků pod stromečkem nespojují. Studenti, akademičtí pracovníci i zaměstnanci VŠE proto mají možnost zapojit se do charitativní sbírky oblečení.

Sbírku oblečení společně pořádají iList a Studentský klub obchodu a konkurenceschopnosti, kteří se tímto rozhodli podpořit iniciativu Schools United. Zapojit se může každý, stačí projít doma skříň, vybrat nepoužívané oblečení a to donést na VŠE.

Sbírka bude probíhat v prezentačním prostoru mezi menzami v Italské budově. Kousky z předešlých sezón mohou zájemci nosit od 10 do 18 hodin již příští týden, a to ve čtvrtek 15. prosince a v pátek 16. prosince. Pro opozdilce bude sbírka probíhat ještě v pondělí 19. prosince a ve středu 21. prosince, už však pouze od 10 do 16 hodin.

Pokud si přejete zapojit se do sbírky, v uvedených termínech tak ale učinit nemůžete, sdělte svůj zájem na adrese redakce@ilist.cz, kde se s Vámi domluví na individuálním předání oblečení v areálu VŠE na Žižkově i mimo uvedené termíny. Vybrané oblečení bude věnováno na charitu – především Armádě spásy.