Předvánoční setkání rektorky a dětí z univerzitní školky

14. prosince
2016

Ve středu 14. 12. navštívily rektorku prof. Ing. Hanu Machkovou, CSc., děti z univerzitní školky VŠE. Děti u stromečku zazpívaly vánoční koledu a za odměnu dostali dárečky.

Dárky dostaly i učitelky mateřské školky, které se o děti po celý rok starají a pořádají pro ně akce a výlety i mimo půdu VŠE.

Univerzitní školka funguje na VŠE více než tři roky. Je otevřena pro děti zaměstnanců školy a to každý den od 7 do 17 hodin. O děti v jednotřídní školce se starají 2 učitelky. Školku, která se nachází v přízemí Nové budovy, mohou navštěvovat děti od 2,5 do 6 let a její kapacita je 17 dětí.

Více informací o univerzitní školce naleznete zde.