Jarní ŠANCE na VŠE

26. března
2008

Ve dnech 18. a 19. 3. 2008 se v prostorách atria Rajské budovy uskutečnil další ročník veletrhu pracovních příležitostí Šance.

Posláním veletrhu je vytvořit prostor a příležitost pro osobní kontakt mezi studenty, absolventy a zástupci potenciálních zaměstnavatelů studentů a absolventů naší školy. Tolik potenciálních zaměstnavatelů na jednom místě a tak krátkém čase jinde než na ŠANCI nelze najít.

Účast na ŠANCI umožňuje získat přehled o aktuálních nabídkách pracovních míst, o možnostech spolupráce s konkrétními společnostmi již v průběhu studia, o nabídkách trainee programů apod. Není to tedy jen o hledání pracovního uplatnění teď a tady, ale jde i o získávání konkrétnější představy o budoucím uplatnění v delším časovém horizontu.

Jaké byly novinky jarní ŠANCE 2008?

• veletrhu se zúčastnilo 73 firem, jejich účast byla rozložena do dvou dnů;
  • firmy, které se ŠANCE účastnily poprvé, byly z valné většiny soustředěny do druhého dne veletrhu a významně rozšířily zastoupené obory a příležitosti pro vás;
  • zajímavá byla i účast dvou společností, které primárně nabízejí uplatnění v zahraničí, resp. v EU, obě se prezentovaly druhý den veletrhu, tedy 19. 3. 2008.

Bližší informace k proběhlému veletrhu naleznete zde:

Přejeme vám mnoho úspěchů a těšíme se opět na setkání s vámi.

Za Rozvojové a poradenské centrum
Tereza Francová