Seznamovací kurzy pro první ročníky

7. června
2017

VŠE zve všechny právě přijaté studenty na seznamovací kurzy jednotlivých fakult. Uskuteční se na začátku září v areálu VŠE v Dobronicích u Bechyně na břehu řeky Lužnice a v areálu VŠE v Jindřichově Hradci na břehu řeky Nežárky.

Díky seznamovacím kurzům, které pořádá přímo univerzita, mohou studenti prvních ročníků poznat svoje spolužáky a vyučující ještě před začátkem výuky. Zároveň s předstihem získají informace o všech možnostech, které škola a fakulta nabízí. Dozví se o zajímavých předmětech, zahraničních stážích, studentských aktivitách a mnoha dalších tématech. Program kurzů připravili starší studenti, takže o zábavu bude od rána až do večera dobře postaráno:

• Seznámení se s budoucími spolužáky
  • Seznámení se s fakultou a s oborem, na který se hlásíte
  • Získání informací o dalších aktivitách na VŠE
  • Sportovní aktivity
  • Vědomostní soutěže
  • Setkání s budoucími učiteli a děkanem fakulty
  • Společenské večery, pokerový klub
  • Noční putování pro odvážné
  • Koncert kapely
  • Diskotéky Let´s paarty

Více o programu čtěte tady.

Přihlášky

Přihlásit se může každý student, který byl přijat do bakalářského studia a plánuje na VŠE nastoupit. Není nutné čekat na zápis do studia. Stačí vyplnit elektronickou přihlášku do 30. srpna 2017. S přihlášením ale moc neváhejte. O kurzy je velký zájem a v případě naplnění bude přihlašování ukončeno dříve.

Délka kurzu

3 dny

1450 Kč (včetně ubytování a stravování – plná penze + svačina).

(v ceně je též: tričko VŠE z exkluzivní edice pouze pro Seznamovací kurz, informační knížečka pro prváky, sportovní vyžití – kanoe, kajaky, kola, badminton, baseball, floorbal, basketbal, fotbal, házená, lanové centrum, deskové hry, karetní hry, poker, hodnotné ceny pro vítěze různých soutěží a mnoho dalšího)

Fakulta Termín Místo konání
Fakulta financí a účetnictví 6. – 8. 9. 2017 Areál VŠE Jindřichův Hradec
Fakulta mezinárodních vztahů 13. – 15. 9. 2017 Areál VŠE Jindřichův Hradec
Fakulta podnikohospodářská 10. – 12. 9. 2017 Areál VŠE Jindřichův Hradec
Fakulta informatiky a statistiky 6. – 8. 9. nebo
8. – 10. 9. 2017
Sportovní areál VŠE Dobronice
Fakulta managementu 3. – 5. 9. 2017 Sportovní areál VŠE Dobronice

Sportovní areál VŠE Dobronice

Sportovní a rekreační středisko VŠE leží na břehu řeky Lužnice. Areál nabízí kvalitní ubytování, sportoviště s umělým povrchem pro tenis, basketbal, volejbal, házenou, florbal, lanový park, kajaky a kánoe pro vodácké sporty.

Areál VŠE Jindřichův Hradec

Areál kolejí FM VŠE Jindřichův Hradec leží téměř na břehu řeky Nežárky a v jeho blízkosti se nachází sportovní zázemí pro sportovní vyžití i rekreaci – kvalitní ubytování i stravování sportoviště s umělým povrchem pro tenis, basketbal, volejbal, házenou i florbal. Areál sousedí s parkem, kde se pořádají různé druhy soutěží a seznamovacích aktivit.

Více informací o seznamovacích kurzech naleznete na webu Rozvojového a poradenského centra VŠE nebo na FB Studuj na VŠE. Dotazy prosím pište do zpráv.