Absolventi VŠE

19. června
2017

VŠE začala jako jedna z prvních veřejných vysokých škol v České republice pracovat na dlouhodobé a kompaktní spolupráci s absolventy. Našim absolventům chceme nabídnout co nejvíce možností, jak být součástí školy i po ukončení studií a získat častější a přínosný kontakt s Alma Mater.

Nejjednodušším způsobem, jak s námi mohou naši absolventi zůstat v kontaktu je registrovat se do databáze absolventů VŠE. Díky tomu vám neunikne nic, co se na škole děje. Speciálně pro své absolventy pak škola organizuje:

Pravidelné akce

Absolventské středy – Každou poslední středu v měsíci, speciálně pro absolventy, připravujeme jednu odbornou přednášku na aktuální a diskutované téma. Pořadatelskou roli přebírají postupně jednotlivé fakulty VŠE. Konají se vždy od 18 do 19:30 hodin v budově VŠE na Žižkově a jsou zdarma. Zájemci se mohou registrovat zde: https://absolventi.vse.cz/muj-ucet/me-registrace-na-akce

Den s VŠE – Jednou v roce zveme všechny naše absolventy registrované v databázi VŠE na půdu školy užít si společně den plný setkání, dobrého jídla a kulturního programu. Tato společenská akce se opět uskuteční 4. listopadu 2017.

Práce na míru

Všichni absolventi mohou využít aplikaci Práce na míru. Zejména pro čerstvé absolventy VŠE také škola dvakrát ročně organizuje Veletrh pracovních příležitostí Šance.

Výhody Klubu absolventů

Na VŠE funguje již 7. rokem Klub absolventů. Univerzita tak svým bývalým studentům nabízí možnost, jak být součástí školy i po ukončení studií a také umožnit častější a přínosný kontakt s Alma Mater.

Absolventi, kteří se stanou členy Klubu absolventů v rámci tzv. Absolventského členství, získávají volný vstup na Ples VŠE, Den s VŠE a další zvýhodnění, o kterých si můžete přečíst více. Zájemcům o hlubší spolupráci se školou a o podporu konkrétní aktivity (například v oblasti výuky, výzkumu a dalších aktivit) nabízíme individuální Partnerské členství. Členské poplatky využijeme na rozvoj absolventského centra, přípravu nových akcí pro absolventy a rozšiřování možností spolupráce.