Studentská organizace CEMS Club Prague vyhrála 1. místo ze 30 škol

10. října
2017

Studentská organizace CEMS Club Prague vyhrála soutěž o nejlepší CEMS Club v rámci CEMS aliance. Na 2. místě se umístil CEMS Club St. Gallen a na 3. Místě CEMS Club Rotterdam. Nejlepší CEMS klub je volen studenty a následně CEMS Student Board.

CEMS kluby jsou studentské organizace, které jsou aktivní na všech 30 školách v rámci CEMS aliance. Jejich úkolem je podporovat networking mezi studenty program CEMS, podporovat akce firemních partnerů pro studenty, zvyšovat povědomí o magisterském programu CEMS na lokální úrovni a zapojovat studenty do reálných projektů. Každý klub má voleného prezidenta, nyní je jím student Petr Báša, který rovněž cenu v Kolíně nad Rýnem převzal.

Magisterský program CEMS MIM/International Management je vyučován v anglickém jazyce na Fakultě podnikohospodářské. Program se dlouhodobě umísťuje na předních místech v rankingu dle Financial Times (9. místo v roce 2017) a The Economist (rovněž 9. místo v roce 2017). Uzávěrka přihlášek pro rok 2018/2019 je 28.2.2018.