Slavnostní otevření nového sportoviště v areálu kolejí Jarov

6. listopadu
2008

Hřiště s umělým trávníkem bude od dnešního dne sloužit studentům i sportovní veřejnosti.

Slavnostní pásku společně přestřihli starostka Městské části Praha 3 paní Milena Kozumplíková a rektor VŠE v Praze prof.Ing.Richard Hindls, CSc.

Výstavba umělého trávníku byla financována částečně z prostředků VŠE v Praze a částečně z grantu Českomoravského fotbalového svazu. Stavba byla zrealizována za čtyři měsíce. Umělý trávník může být díky umělému osvětlení využíván denně od 8,00 do 22,00. Na hřišti bude probíhat řádná výuka CTVS a celoškolská zimní fotbalová liga – Jarov liga, jíž se účastní deset stálých studentských týmů. Liga byla zahájena výkopem rektora VŠE v Praze.

Přístup na hřiště budou mít i zájemci z řad dalších studentů a učitelů. Podmínky budou stanoveny Kolejní radou, CTVS a SÚZem a budou zveřejněny na webových stránkách CTVS.