Veletrh pracovních příležitostí ŠANCE

27. února
2009

Na jarní ŠANCI, která se bude konat 17. a 18.3.2009, se představí celkem 47 společností z různých oblastí. Každá firma se prezentuje pouze jeden den.

Jarní ŠANCE 2009 opět studentům VŠE v Praze přináší příležitost osobně se setkat se zástupci firem a diskutovat s nimi možnosti uplatnění, a to v jednom čase, na jednom místě a přímo na půdě školy. Studentům se představí tradiční účastníci z řad partnerů školy, ale i další společnosti, některé zcela poprvé. Studenti se setkají i s představiteli státní správy. Zájemci si mohou prohlédnout abecední seznam společností, rozdělený podle dne přítomnosti na ŠANCI.

Studenti mají možnost registrovat se a zvýšit tak pravděpodobnost, že je firmy osloví i po skončení veletrhu se zajímavými nabídkami.

Druhý den ŠANCE – 18. 3. 2009 – přináší studentům atraktivní možnosti získat informace o tom, jak zapracovat na zlepšení životopisů. K dispozici budou profesionální konzultanti, kteří ochotně poradí, co na CV zlepšit. Kromě toho se studenti budou moci nechat vyfotografovat na svá CV a zároveň tím přispět na humanitární účely.

Více na stránkách RPC: rpc.vse.cz/veletrhy-pracovnich-prilezitosti