Nové Informační centrum na VŠE

16. února
2010

Dne 16. 2. 2010 bylo na VŠE otevřeno nové Informační centrum. Informační centrum je umístěno ve vstupní hale Nové budovy. Zájemci o studium na VŠE zde mohou získat informace o nabízených studijních oborech a vyzvednout si informační materiály.

VŠE v Praze nabízí zájemcům o studium široké spektrum studijních oborů a programů celoživotního vzdělávání. Většina informací je uveřejněna na webových stránkách školy a informace o studiu poskytují i jednotlivé fakulty a instituty. Cílem Informačního centra bude soustředit nabídku na jednom místě a poskytovat informace zájemcům, kteří navštíví prostory hlavní budovy VŠE v Praze.

Dalším úkolem Informačního centra bude informovat o akcích konaných na VŠE prostřednictvím plazmové obrazovky umístěné vedle Infocentra („Dnes na VŠE“), distribuovat tištěné materiály o aktivitách jednotlivých pracovišť školy a studentských organizací VŠE i poskytovat případnou pomoc s orientací v areálu budov VŠE.

Za činnost Infocentra zodpovídá oddělení PR. Informační služby bude poskytovat tým vyškolených studentů VŠE řízený vedoucí Infocentra ing. Martinou Slezákovou.

Provozní doba Informačního centra:  po – pá 9:00 – 16:30

IC2.jpg