EKOFÓRUM s Dr. Martinem Romanem (ČEZ, a.s.)

2010

Studentské sdružení Ekonom pořádá 29. dubna 2010 od 14.30 ve Vencovského aule VŠE Ekofórum s generálním ředitelem a předsedou představenstva ČEZ Martinem Romanem na téma Hospodářská krize jako impulz ke strategickým změnám.

Při této příležitosti jsme požádali Martina Romana, aby na Ekofóru předal ceny věnované společností ČEZ výhercům soutěže, kterou pro studenty VŠE připravilo studentské sdružení Ekonom. Hraje se o velmi zajímavé odměny, jako jsou příležitost navštívit trading-floor ČEZ a neformální osobní setkání s členem managementu ČEZ na vybrané téma, Festival Pass na Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2010 pro dvě osoby a olympijský set obsahující sportovní bundu, batoh a výpravnou knihu Vancouver 2010. Soutěž končí 22. dubna 2010 a více se o ní dozvíte na www.economix.cz.

Podmínky účasti:
Přednáška je volně přístupná všem studentům a zaměstnancům VŠE.

Pořadatel:
EKONOM, sdružení studentů ekonomie (www.economix.cz)

Kontakt:
Bc. Zuzana Stará
zuzana.stara@economix.cz

ČEZ a. s. je korporátním partnerem Vysoké školy ekonomické v Praze v programu CEMS.