Career Days – jedinečná příležitost jak odstartovat úspěšnou kariéru

23. února
2011

Studentská organizace AIESEC Praha pořádá již 19. veletrh pracovních příležitostí. Career Days rozhodně nejsou obyčejným pracovním veletrhem – jsou jedinečnou příležitostí pro všechny studenty a absolventy vysokých škol se osobně setkat s představiteli prestižních společností nejen z České republiky.

Návštěvníci mohou využít zajímavých workshopů, tréninků na manažerské dovednosti, panelových diskuzí na vybraná témata či setkání s některými úspěšnými podnikateli. Letos přijali pozvání třetí nejbohatší Čech, vlastník a ředitel holdingu Agrofert Andrej Babiš,  a slovenský podnikatel a finančník Patrik Tkáč, zakladatel J&T Banky.

career_days01.jpgDalší náplní Career Days pro studenty je příležitost zkonzultovat svůj životopis s odborníky z personálních oddělení účastnících se firem nebo vyzkoušet si přijímací pohovory nanečisto.  Firmám Career Days umožní získat přehled o schopnostech studentů a struktuře jejich poptávky po práci a případně s nimi i navázat spolupráci.

Na letošní ročník Career Days se chystá celkem 33 významných společností a MBA škol. Dvoudenní akce se koná v Praze v Hotelu Diplomat ve dnech 2. a 3. března 2011. Jako každoročně pořádá tento jedinečný projekt největší mezinárodní studentská organizace AIESEC. S působností ve více jak 100 zemích světa, na 1600 univerzitách, tak přistupuje AIESEC inovativním způsobem k zapojení a rozvoji mladých lidí.

career_days02.jpgZájemci se mohou již nyní registrovat na webu – registrační formulář, více informací a rozpisy workshopů a tréninků jsou k dispozici na www.careerdays.cz. Pro bližší představu je možné shlédnout i krátké video z minulého ročníku: http://www.youtube.com/watch?v=-DNueMGgI18&feature=player_embedded

Za tým Career Days 2011
Ondřej Bukáček, AIESEC Praha