Den s VŠE

4. května
2012

V sobotu 2. června 2012 se uskuteční další ročník společensko-odborného setkání absolventů Vysoké školy ekonomické v Praze – Den s VŠE.

Akce má již několikaletou tradici. Postupně se stala oblíbenou možností, jak se po ukončení studií vrátit na půdu školy, setkat se s bývalými spolužáky i učiteli a prožít příjemné odpoledne a večer s bohatým programem.

Pro návštěvníky jsme připravili odborné přednášky a diskuse se zajímavými řečníky o aktuálních tématech. Těšit se mohou i na vystoupení Mira Žbirky. Chybět nebude ani studentské divadlo, vystoupení orchestru či atraktivní gastronomické zážitky.

Více informací o akci, včetně podrobného programu a on-line registrace, najdete na webové stránce www.densvse.cz.

Jménem VŠE se na setkání těší

prof. Ing. Richard Hindls, CSc., dr.h.c.
rektor VŠE

a Rozvojové a poradenské centrum VŠE, organizátor akce