Kulturní události na VŠE

23. listopadu
2012

VŠE nabízí ke konci roku svým studentům řadu kulturních událostí. Ve čtvrtek 29.11. se bude konat soutěž  VŠE HLEDÁ TALENT, v sobotu 1.12. vystoupení folklórního souboru Gaudeamus a ve středu 5.12. reprezentační Ples VŠE v pražské Lucerně.

Na VŠE studuje téměř 20 000 studentů a řada z nich je ochotna se podělit s ostatními a předvést své umění v talentové soutěži VŠE HLEDÁ TALENT. 20 semifinalistů vystoupí ve čtvrtek od 19,00 ve Vencovského aule. Semifinále je volně přístupné všem divákům. Do soutěže jsou přihlášeni nejen studenti prezenční formy českých studijních programů, ale také zahraniční studenti, absolventi a několik zaměstnanců. Pět nejlepších bude oceněno na Plese VŠE.

V sobotu 1. prosince se v divadle U Hasičů na Vinohradech koná od 18,00 koncert folklórního souboru VŠE Gaudeamus a jeho hostů. Soubor Gaudeaumus je specifický propojením hudební a taneční složky a patří k nejlepším univerzitním souborům v České republice.

Ples VŠE se bude konat ve Velkém sále Lucerny a také v prostorách Lucerna Music Baru ve středu 5. prosince 2012 od 19,00.  V loňském roce přivítal Ples VŠE více než 3 000 účastníků a stal se místem největšího setkáním studentů, učitelů i absolventů v historii školy.

Doprodej vstupenek: 3. a 4. prosince od 8,00 do 18,00 a 5. prosince od 8,00 do 14,00 ve vestibulu Menzy Italská (naproti kavárně).