Česká spořitelna a VŠE podepsaly smlouvu o další spolupráci

11. září
2007

Předseda představenstva České spořitelny Gernot Mittendorfer a rektor Vysoké školy ekonomické v Praze prof. Ing. Richard Hindls, CSc. včera podepsali Prováděcí smlouvy o spolupráci pro akademický rok 2007 – 2008.

Česká spořitelna je generálním partnerem VŠE již od roku 2002. Banka, která je členem nejsilnější středoevropské finanční skupiny Erste Bank, se mimo jiné podílí na výuce, oceňuje kvalitní studentské práce a podporuje tisk odborných publikací. Součástí partnerství je také podpora kariérního růstu talentovaných mladých pedagogů a vědeckých pracovníků VŠE.

Česká spořitelna se podílí i na rozvoji mezinárodní spolupráce VŠE, např. v rámci letní školy Danubia či mezinárodního magisterského studijního programu CEMS. Přínosem je podpora systému péče o zahraniční studenty, hostujících profesorů a členství VŠE ve významných mezinárodních organizacích. Významné jsou rovněž granty, kterými banka podporuje aktivity studentských organizací.

Životopis předsedy představenstva České spořitelny Gernota Mittendorfera

Rektor VŠE prof. Ing. Richard Hindls, CSc. a předseda představenstva České spořitelny Gernot Mittendorfer

Foto: Jan Koudelka