Tesco partnerem VŠE

9. listopadu
2007

Vysoká škola ekonomická v Praze a společnost Tesco se dohodly na vzájemné spolupráci. Hlavním pilířem spolupráce je účast odborníků ze společnosti Tesco na výuce.

V rámci přednášek plánovaných na zimní semestr se studenti budou moci setkat např. s Radkou Pekelskou, ředitelkou lidských zdrojů, či Evou Williams, ředitelkou vnějších a právních vztahů.

„Spolupráci s Vysokou školou ekonomickou v Praze zahajujeme letos poprvé. Hlavním cílem spolupráce je navázat kontakt s vysokými školami a jejich studenty a představit jim Tesco jako jednoho z budoucích možných zaměstnavatelů,“ říká Dagmar Matějková, manažerka náboru společnosti Tesco Stores ČR a. s.

O společnosti Tesco Stores ČR a. s.

Společnost Tesco Stores ČR a. s. vstoupila na tuzemský trh v roce 1996. V současné době provozuje v České republice celkem 92 obchodů – čtyřicet devět hypermarketů, třicet sedm supermarketů, šest obchodních domů a třináct čerpacích stanic. Základem filosofie společnosti Tesco je snaha poskytnout zákazníkovi to nejlepší a stát se obchodem pro všechny. Toto úsilí bylo v letošním roce oceněno hned třemi tituly – Hypermarket roku 2007, Professional roku 2007 a Obchodník roku 2007. Se svými 13 000 zaměstnanci patří Tesco k největším zaměstnavatelům v České republice.

Více informací na www.itesco.cz.