11. ročník soutěže TOP odpovědná firma 2014 – aktivní spolupráce VŠE s podnikovým a neziskovým sektorem

17. října
2014

Ve čtvrtek 16. října již po jedenácté udělila odborná platforma Byznys pro společnost ceny za společenskou odpovědnost firem (z angl. Corporate Social Responsibility – CSR) v soutěži TOP odpovědná firma. Jedná se o nejprestižnější ocenění za CSR v České republice.

Vysoká škola ekonomická v Praze (VŠE) v rámci své aktivní spolupráce s podnikovým a neziskovým sektorem v soutěži participovala prostřednictvím zástupců z Fakulty podnikohospodářské a Fakulty mezinárodních vztahů v odborných porotách jednotlivých kategorií jako např. odpovědný reporting 2014. Hlavním cílem soutěže je v prostředí ČR zviditelnění a sdílení vynikajících výsledků v oblasti udržitelného podnikání, ocenění firem, které jsou leadery v klíčových oblastech odpovědného podnikání, a v neposlední řadě motivace k zavádění a rozvoji odpovědného podnikání v praxi.