Úspěšné jednání mezi FPH a vietnamskou univerzitou v Ho Či Minově Městě

24. října
2014

V úterý 21. října 2014 Fakultu podnikohospodářskou Vysoké školy ekonomické v Praze navštívila delegace univerzity Ton Duc Thang z Ho Či Minova města. Tato univerzita je jednou z největších a nejdynamičtějších univerzit Vietnamu.

Při jednání zastupoval vietnamskou stranu prorektor Phan Dao, MSc., Ph.D. a děkanky pěti fakult této školy. S vedením Fakulty podnikohospodářské představitelé univerzity Ton Duc Thang jednali o možnosti vzniku společného bakalářského studijního programu v anglickém jazyce. Dále reprezentanti vietnamské školy nabídli studentům partnerské fakulty šanci zúčastnit se v létě 2015 letní školy ve Vietnamu. Podrobnosti o letní škole naleznete níže. Součástí návštěvy delegace bylo podepsání memoranda s rektorkou VŠE prof. Ing. Hanou Machkovou, CSc.

SUMMER CAMP 2015

Ton Duc Thang University, Ho Chi Minh City, Vietnam
Application cycle begins Dec 20ᵗʰ, 2014
Application deadline Jun 15ᵗʰ, 2015

Summer camp – So much fun, so much learned!!!

This program is initiated to provide overseas college students with excellent opportunities to learn our Vietnamese language, experience the culture, getting around the area and academic life in Vietnam. Thus, it is definitely a great way to make cool friends and learn about different places and cultures.

FULL PACKAGE PROGRAM

Study 2 subjects
Travel 4 tours around Southern part of Vietnam
On campus accommodation