RNDr. Petr Nečas na VŠE

23. listopadu
2007

Dne 21. listopadu 2007 proběhlo v Nové aule VŠE setkání s ministrem práce a sociálních věcí RNDr. Petrem Nečasem a studenty Vysoké školy ekonomické v Praze. Tématem byla důchodová reforma.

Moji milí budoucí penzisté„, oslovil ministr práce a sociálních věcí Petr Nečas studenty VŠE čekající na jeho přednášku na téma

Důchodová reforma v ČR

Stručný obsah přednášky a rozhovor s RNDr. Petrem Nečasem jsme uveřejnili v časopise Economix v čísle 6/2007. Zvukový záznam přednášky a diskuse se studenty jsou k dispozici k zapůjčení u studentského sdružení EKONOM (www.economix.cz).

Na programu byla také prezentace tří vítězných prací letošního kola soutěže pro studenty vysokých škol Generali Top Talent (vítězem soutěže se stal Jan Krejsa, nynější absolvent VŠE; na druhém místě skončil Martin Svoboda, který na VŠE dosud studuje; jako poslední svůj návrh představil Jan Kordík, který skončil na třetím místě) a vyhlášení nového ročníku této soutěže.

Více informací: www.economix.cz

Informace o ministru RNDr. Petru Nečasovi najdete na: www.mpsv.cz/cs/3042.

Připravila:
Aneta Červenková
projektová manažerka
EKONOM, sdružení studentů ekonomie
aneta.cervenkova@economix.cz

Fotogalerie:

Popisky k fotografiím:

1. ministr Petr Nečas při diskusi na Ekofóru,
  2. hosté Ekofóra: Petr Nečas (ministr práce a sociálních věcí), Štefan Tillinger (člen představenstva Generali Pojišťovna a.s.), Petr Hájek (předseda představenstva Generali penzijní fond, a.s.) a dále výherci v soutěži Generali Top Talent,
  3. výherci v soutěži Generali Top Talent: Jan Kordík (3. místo), Martin Svoboda (2. místo) a Jan Krejsa (1. místo).