20. 8. 2018 - Uzávěrka přihlášek do vedlejších specializací

17. 9. 2018 - Začátek semestru

Další akce »

Student VŠE uspěl na mistrovství světa v kickboxu

16. 11. 2014 - Od 28. října do 2. listopadu se v italském pobřežním městě Massa-Carrara konalo mistrovství světa v kickboxu (Unified Word Chapionship 2014). Českou republiku zde reprezentoval student VŠE Tomáš Karel. Na světovém šampionátu uspěl na výbornou a získal zlatý pohár v kategorii pointcombat masters.

Turnaje se v Itálii zúčastnilo více než 6000 závodníků z téměř 100 zemí světa. Od čtvrtka 30. 11. až do soboty 1. 11. absolvoval Tomáš Karel celkem 10 eliminačních zápasů. V neděli 2. 11. se konaly finálové zápasy, ve kterých se mu podařilo v jeho kategorii vyhrát první místo pointcombat masters. Ve druhé kategorii, v níž startoval (pointfighting -79kg) obsadil místo třetí. Obhájil tak světový titul z loňského roku.

Tomáš Karel je doktorandem na Katedře statistiky a pravděpodobnosti (FIS). Bojovým uměním se věnuje od dětství a kickboxu závodně od roku 2004. V roce 2006 se stal členem národního týmu Českého svazu Kickboxu.

Sestřih videa ze závodů: