Podzimní ŠANCE 2007

16. listopadu
2007

V úterý 13. 11. a ve středu 14. 11. 2007 proběhla podzimní ŠANCE 2007 – veletrh pracovních příležitostí Vysoké školy ekonomické v Praze. Její nová podoba je provázena řadou rekordních čísel. Co bylo na ŠANCI nového a čeho se týkají zmíněné rekordy?

Podzimní ŠANCE 2007 se od těch předcházejících termínů lišila zejména tím, že se konala ve dvou dnech, přičemž každého dne se účastnily jiné společnosti. Celkem se tedy prezentovalo 69 společností, 35 v úterý 13.11. a 34 ve středu 14.11.2007. Z celkového počtu firem tu navíc bylo 31 firem zcela poprvé, což je cca 45%. Významně vzrostla účast zejména IT firem, což nás velice těší.

Rekordní čísla provázejí také registrace na ŠANCI. V minulých dvou termínech využilo možnosti registrace téměř 800, tentokrát zhruba 1400 studentů a absolventů. Registrovaní poskytují souhlas s předáním svých kontaktních údajů společnostem, které se veletrhu zúčastnily. Společnosti je pak mohou kontaktovat s nabídkou na základě údajů a preferencí, které při registraci uvedli.

Děkujeme všem účastníkům – firmám, studentům i absolventům – a doufáme, že Vás na jaře 2008 ŠANCE opět zaujme. Podrobné informace o veletrhu najdete na stránkách Rozvojového a poradenského centra VŠE – rpc.vse.cz. Aktuální informace k jarní ŠANCI hledejte začátkem roku 2008.

Připravila:
Mgr. Tereza Francová