WHU Euromasters 2007

28. listopadu
2007

V dňoch 2. – 4.11.2007 sa odohralo najväčšie športové podujatie medzi najprestížnejšími ekonomickými univerzitami a vysokými školami v Európe.

Volejbalový oddiel VŠE na tomto podujatí nemohol chýbať. Do zápasov zostavil dva silné tímy, ktoré v konkurencii ďalších 22 tímov zlepšili aj svoje výsledky z minulého roku. V ťažkej konkurencii ekonomických univerzít a vysokých škôl ako Free University of Bozen/Bolzano(Taliansko), Bocconi Milano(Taliansko), ESB Reutlingen(Nemecko), University of Mannheim(Nemecko), HfB Frankfurt(Nemecko), EBS Oestrich-Winkel(Nemecko), BLS Hamburg(Nemecko), University of Koblenz(Nemecko), WHU Vallendar(Nemecko), Copenhagen Business Scholl(Dánsko), Stockholm School of Economics(Švédsko), University of Maastricht(Holandsko), Erasmus Universiteit Rotterdam(Holandsko) obstál jeden tím na výbornom druhom mieste, kde svojho premožiteľa našiel až vo finálovom zápase a to University of Koblenz, ktorej podľahol v napínavom finálovom zápase v tajbrejku 2:1. Druhý tím sa umiestnil tiež na peknom 5.-8. mieste, keď vo štvrťfinále podľahol takisto University of Koblenz.

Zúčastneným študentom sa turnaj veľmi páčil a dúfajú, že sa ho budúci rok opäť zúčastnia a svoje tohoročné výsledky prekonajú a dosiahnu najvyšší cieľ a to prvé miesto.

Fotogalerie: