Veletrh pracovních příležitostí Šance

7. října
2015

Ve dnech 13. a 14. října se na Vysoké škole ekonomické v Praze uskuteční veletrh pracovních příležitostí Šance. Vždy od 10 do 16:30 hodin budou mít studenti a absolventi VŠE možnost osobně se seznámit s pracovními nabídkami více než padesátky zaměstnavatelů. Dále mohou získat informace o stážích a trainee programech jednotlivých firem.

I letos jsou přichystány novinky. Tou největší je elektronický katalog, kde mimo jiné najdete sekci pracovní nabídky. Tato sekce je přístupná pouze pro zájemce, kteří se zaregistrují do seznamu, a který po akci obdrží všichni vystavující. V sekci blog zase najdete zajímavé články a tipy.

V úterý si návštěvníci mohou zdarma vyzkoušet další novinku – koučink. Jak funguje a jak může být nápomocný pro řešení otázek a problémů týkajících se studia, kariéry nebo osobního života? Zaregistrujte se předem a otestujte ho.

Každý den budou také probíhat prezentace jednotlivých společností a panelové diskuze s řečníky z firem. Ve středu se konají tradiční konzultace CV s HR profesionály. Podnikatelské duše budou moci v úterý zkonzultovat svůj podnikatelský záměr s Martinem Kešnerem – zakladatelem soutěže Vodafone Nápad roku a investičním manažerem J&T Ventures.

Na veletrhu se ve dvou nabitých dnech nejen na stáncích v atriu Rajské budovy seznámíte s nabídkami firem z oblasti bankovnictví a pojišťovnictví, daní, auditu a účetnictví, energetiky a strojírenství, IT a telekomunikací, logistiky a dopravy, marketingu a PR, obchodu a retail managementu, personalistiky a řízení lidských zdrojů. Rozvržení jednotlivých stánků do dvou dnů veletrhu můžete najít zde.

Připojte se na facebookovou událost podzimní Šance 2015.