FPH a studentský spolek 180DC uzavřely partnerství

8. října
2015

Fakulta podnikohospodářská VŠE (FPH) chce spojením s 180 Degrees Consulting Prague prohloubit své aktivity v oblasti společenské zodpovědnosti a etiky. Obě instituce přitom započaly spolupráci již v létě, kdy jeden studentský tým FPH VŠE pomáhal neziskové organizaci Jůzit, z. s., aby dosáhla zlepšení v oblasti finančního řízení a plánování. Management této neziskové organizace studenty navržené řešení přijal. V současnosti probíhá implementace studentského návrhu.

180 Degrees Consulting Prague je studentský spolek a nezisková organizace, která poskytuje bezplatné konzultační projekty neziskovým subjektům. Studenti, dobrovolníci v rámci projektových týmů, získávají praktické zkušenosti a rozvíjí se v oblasti společenské zodpovědnosti. Neziskové subjekty získávají tým studentů, který jim pomáhá mimo jiné v oblasti financí, managementu, marketingu, práva či personálního řízení.