VŠE hledá talent

26. října
2015

14. listopadu 2015 se uskuteční již pátý ročník oblíbené soutěže, VŠE HLEDÁ TALENT, do které se mohou přihlásit studenti, absolventi i zaměstnanci VŠE. Hlásit se můžete zde do 13. listopadu

Škola má tisíce studentů, absolventů i pedagogů. Jsou mezi nimi úspěšní sportovci, tanečníci, hudebníci, komici a další. Cílem této soutěže je ocenit talent, který zůstává v porovnání se zaměřením VŠE poněkud v pozadí.

Finalisté soutěže vystoupí na reprezentačním Plese VŠE, který se bude konat 2. prosince 2015 v pražské Lucerně a Lucerna Music Baru.

Navíc budou ohodnoceni velmi zajímavými finančními cenami, které do soutěže věnují partneři celé akce.

• 1. místo 30 000 Kč
  • 2. místo 15 000 Kč
  • 3. místo 15 000 Kč
  • 4. místo 10 000 Kč
  • 5. místo 10 000 Kč

Ukažte, že ekonomové jsou schopní i v jiných oborech a předveďte své umění a talent před plnou Lucernou. Zúčastnit se soutěže se určitě vyplatí. I když nevyhrajete, otevírají se vám zajímavé možnosti. Účastníci soutěže mají možnost vystupovat na významných akcích v průběhu celého roku: Majáles, akce České spořitelny, Den s VŠE a další.

Harmonogram:

1. kolo soutěže

• proběhne 14. listopadu 2015 ve Vencovského aule na VŠE
  • konkrétní termín bude upřesněn a soutěžící obesláni emailem
  • 1. kolo je pro diváky uzavřeno

Semifinále

• proběhne 19. listopadu 2015 ve Vencovského aule na VŠE
  • Semifinále je pro diváky otevřeno – přijďte se podívat a podpořit účastníky!

Finálový večer

• proběhne 2. prosince 2015 v pražské Lucerně.
  • Do finále postoupí nejlepších pět účinkujících. Přímo v Lucerně bude vyhlášen absolutní vítěz soutěže a všem pěti finalistům budou předány ceny.

Pravidla soutěže a vice informací najdete zde.