Prezentace z konference „Climate and Economy“ na VŠE

2. listopadu
2015

Dne 30. října 2015 se na VŠE uskutečnila mezinárodní konference „Climate and Economy: Turning Problems into Opportunities“. Akce proběhla pod záštitou rektorky VŠE prof. Ing. Hany Machkové, CSc., a za účasti JE Jean-Pierra Asvazadouriana, francouzského velvyslance v ČR, u příležitosti listopadové Světové klimatické konference OSN v Paříži.

Konferenci udělil záštitu také rektor České zemědělské univerzity prof. Ing. Jiří Balík, CSc., dr. h. c. a rektor Vysoké školy chemicko-technologické prof. Ing. Karel Melzoch, CSc.

Níže jsou k dispozici prezentace řečníků ve formátu pdf:

• Franck Lecocq, ředitel International Environmental and Development Research Centre, Paris (prezentace ke stažení zde)
  • Jan Tůma, Ministerstvo životního prostředí (prezentace ke stažení zde)
  • Ondřej Strecker, ČEZ, analýzy trhu a prognózy (prezentace ke stažení zde)
  • Arnošt Gross, Veolia Czech Republic and Slovakia, Reporting, Controlling & Regulation Manager (prezentace ke stažení zde)
  • Jakub Vít, Ředitel Národního centra energetických úspor (prezentace ke stažení zde)
Arnošt Gross Franck Lecocq
Ondřej Strecker Jan Tůma