Studenti VŠE vybojovali titul Akademický mistr České republiky ve fotbale pro rok 2015

27. listopadu
2015

Fotbalisté obsadili na Českých akademických hrách v Olomouci první místo a získali titul Akademický mistr České republiky pro rok 2015. Stalo se tak poprvé v historii VŠE.

Hráči VŠE postupně ve skupině zdolali Ostravskou univerzitu a Univerzitu Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem, kdy v obou zápasech neinkasovali ani gól. Ve finále porazili po velkém boji domácí Palackého Univerzitu, která disponovala profesionálními hráči 3:1.

Ve finále fotbalisté hned v první minutě inkasovali od skvěle kombinujících domácích hráčů. Tým VŠE ovšem bojoval a do poločasu stihl vyrovnat a po přestávce dvěma góly otočit utkání. Po závěrečném hvizdu se hráči VŠE mohli radovat.
Vítězný tým sestavil Luboš Morkus a Lukáš Dejl. Všem hráčům patří velký dík za skvělou reprezentaci VŠE. Děkujeme.

Sestava:

Dejl Lukáš (A) (FIS), Morkus Luboš (C) (FIS)

Belán David (FFU), Eppert David (NF), Hloušek Michal (FPH), Holub Ondřej (FFU), Jemelík Zdeněk (FFU), Kučera Martin (FFU), Labuda Filip (NF), Měska Ondřej (NF), Ondřej Rédl (FFU), Podzimek David (FMV), Pozníček David (FPH), Pražák Petr (FIS), Přeček Ondřej (FFU), Senft  Tomáš (FPH), Urbánek Filip (NF), Vraštil Lukáš (FMV), Zámečník Jakub (FMV)