Absolventské středy v letním semestru

22. února
2016

VŠE pokračuje v letním semestru s projektem pro své absolventy s názvem „Absolventské středy“. Od února 2016 se cyklus odborných přednášek na aktuální témata bude konat každou poslední středu v měsíci od 18,00 do 19,30. Přednášky budou bezplatné. Zájemci se mohou registrovat na webových stránkách Rozvojového a poradenského centra (RPC).

Absolventské středy začínají 24. února. První přednášku připravila Fakulta informatiky a statistiky. Jako hosta pozvala Ing. Josefa Švendu ze společnosti Oracle Czech Republic. Ing. Švenda pracuje na pozici Country leader, Technology Sales Director. Absolventská středa začíná v 18 hodin v místnosti RB211.

Na akci je třeba se dopředu bezplatně registrovat zde.

Další termíny absolventských středu jsou následující:

• 30. 3. Národohospodářská fakulta
  • 27. 4. Fakulta financí a účetnictví
  • 25. 5. Fakulta mezinárodních vztahů

Témata budou brzy upřesněna. Věříme, že využijete tuto příležitost setkat se se svými spolužáky na půdě VŠE. Více informací o projektu zde.

Absolventská středa se uskuteční také 9. 3. ve Vídni na velvyslanectví České Republiky. A to v rámci prvního zahraničního Klubu absolventů VŠE „VŠE Alumni Austria“. Jako host zde vystoupí rektorka VŠE prof. Ing. Hana Machková, CSc., na téma Strategie VŠE a příležitosti pro absolventy ze zahraničí. Rakouský absolventský klub začal fungovat 9. listopadu a od té doby jej kontaktovalo již 50 absolventů VŠE žijících ve Vídni.