Na VŠE se uskuteční nultý ročník Startup Festivalu

4. května
2016

Ve středu 11. května se v prostorách Vysoké školy ekonomické v Praze uskuteční festival nadějných podnikatelských projektů. Akce dostala název Startup festival a jejím pořadatelem je podnikatelský akcelerátor xPORT VŠE.

Začínající i renomované startupové projekty zde dostanou příležitost prezentovat svou činnost a rozšířit své týmy. Návštěvníkům z řad studentů a absolventů festival nabídne jedinečnou možnost stát se součástí rozvíjející se startupové scény. Mezi největší lákadla patří:

Festival je určen nejen aktivním studentům a absolventům VŠE, ČZU, ČVUT a dalších pražských univerzit, ale i podnikatelské veřejnosti se zájmem o startupovou scénu a podnikání. Vedle hlavního programu je připraven také bohatý doprovodný program v podobě panelových diskuzí, školení, tréninků a přednášek zajímavých hostů. Na místě bude možné konzultovat své záměry s odborníky v oblasti podnikatelských plánů, investic, práva, „social business“ i jiných. Těšit se můžete například na:

Startup Festival je jedinečnou akcí svého druhu,“ říká marketing manažer podnikatelského akcelerátoru xPORT Libor Uhlík. „Chceme v xPORTu tvořit komunitu kolem startupů a rozvíjet podnikatelské prostředí pro aktivní lidi. Při tom jsme si uvědomili, že právě něco jako festival pro startupy tady není a samotné nás to překvapilo.“ Vznik Startup Festivalu byl podle něj přirozeným důsledkem tohoto uvažování. „Protože se jedná o nultý ročník, jsme plni očekávání a zároveň se těšíme, co všechno přinese,“ dodává na závěr Libor Uhlík.

Startup Festival proběhne ve středu 11. května od 9 do 16.30 hodin v prostorách Rajské budovy Vysoké školy ekonomické v Praze.

Více informací o Startup Festivalu naleznete na http://www.startupfestival.cz/.

Aktuální informace naleznete na FB události.