Studenti VŠE se utkali ve finále soutěže L´Oréal – Brandstorm 2016

23. května
2016

Ve čtvrtek 19. května se konalo finále soutěže Brandstorm, kterou každoročně pořádá společnost L´Oréal. Již tradičně v ní bodovali i studenti VŠE, konkrétně tři týmy studentů z vedlejší specializace Komerční komunikace.

Společnost L´Oréal organizuje soutěž Brandstorm již po 24té. V roce 1997 se konalo první kolo, kterého se zúčastnilo 7 zemí. Česká republika je součástí tohoto projektu od roku 2007. Cílem letošního zadání v rámci soutěže Brandstorm bylo analyzovat zdravotní a kosmetický trh, a především navrhnout digitální a inovativní strategii pro získání budoucí generace spotřebitelů konkrétní značky L´Oréal divize.

Týmy studentů VŠE se umístily na prvních třech příčkách v rámci semifinále soutěže v České republice a postoupily tak právě do finále, které se letos uskutečnilo v Bratislavě. Tam se utkaly se svými soupeři ze Slovenska a Maďarska o postup do mezinárodního finále, které se v průběhu června uskuteční v Paříži. Tento úspěch se sice českým studentům nepodařil, protože první místo nakonec obsadil právě maďarský tým, nicméně dle poroty byly výsledky velmi těsné. Studentům VŠE proto patří velké poděkování za reprezentaci školy a za mimořádné výkony v rámci celé soutěže.