Den s VŠE

27. září
2016

V sobotu 12. listopadu se uskuteční již tradiční „Den s VŠE“, neboli společenské setkání absolventů Vysoké školy ekonomické v Praze, a to od 15:00 do 22:30 hod.

Cílem podzimního setkání je informovat absolventy o vývoji a strategických záměrech Vysoké školy ekonomické v Praze a jejích šesti fakult. V rámci panelové diskuze vystoupí rektorka VŠE i děkani jednotlivých fakult.

Odbornou přednášku na téma „Aktuální stav a výhled české ekonomiky v následujícím období – pohled ČNB“ představí Ing. Jiří Rusnok, guvernér ČNB, který v minulosti působil také jako předseda vlády ČR a ministr financí.

Na Dni s VŠE budou představeny nejlepší podnikatelské projekty vznikající na VŠE v rámci podnikatelského akcelerátoru xPORT. Návštěvníci mohou následně i s jejich realizátory diskutovat v průběhu akce ve stánku xPORTu.

Těšit se můžete i na gastronomický zážitek. Kulturní program akce zajistí Symfonický orchestr VŠE, divadelní soubor S bojkou v zádech a vystoupení finalistů soutěže VŠE hledá talent. Na závěr večera zazní k poslechu i tanci hity 80. a 90. let.

Kompletní program a informace o ceně vstupného a registraci na letošní ročník najdete zde.