Blíží se dvanáctý ročník Dne s Velkou čtyřkou

8. listopadu
2016

Ve čtvrtek 24. 11. 2016 proběhne na VŠE již dvanáctý ročník Dne s Velkou čtyřkou (dříve Den auditorské a daňové profese), který již tradičně pořádá Rozvojové a poradenské centrum ve spolupráci se společnostmi DeloitteEYKPMG a PwC.

Cílem této společné akce čtyř největších poradenských firem je představit studentům auditorskou a daňovou profesi a zprostředkovat informace o možnostech, příležitostech a výzvách, které jednotlivé společnosti nabízí. Akce probíhá formou 4 workshopů dle předem stanoveného harmonogramu. Registrovaní studenti absolvují v průběhu dne všechny čtyři workshopy, a setkají se tak se zástupci všech čtyř společností, díky čemuž mají možnost získat různé pohledy na daná odvětví.

Účastníkům se zároveň krátce představí společnost ACCA, která je největší a nejrychleji rostoucí mezinárodní profesní organizací v oblasti financí a účetnictví. V současné době má ACCA celosvětově 178 000 členů a 455 000 studentů v celkem 180 zemích světa. ACCA členové pracují na řídících pozicích ve finančním řízení, poradenství, controllingu a auditu u mezinárodních i českých společností. Kvalifikace ACCA je vytvořená pro schopné a ambiciózní profesionály, kteří se chtějí prosadit v dynamickém světě financí.

Harmonogram akce

Pozor – akce je přesunuta do 4. patra NB

• 8:15 – 8:45 Registrace (4. patro NB)
  • 9:00 – 14:00 4 odborné workshopy v délce 60 minut (+ 15 minut dlouhé přestávky) – učebny ve 4. patře NB
  • o přestávkách pro vás bude připravené drobné občerstvení
  • 14:00 – 14:30 prezentace zástupce profesní organizace ACCA, který studentům představí možnosti, jak mohou získat tuto mezinárodní kvalifikaci a využít ji pro úspěšný start své kariéry ve firmách Velké čtyřky i v jiných oblastech (Akademický klub)
  • 14:30 Setkání všech účastníků akce, vyhlášení vítězů a předání věcných cen (Akademický klub)

Registrace

Akce je určena  primárně pro studenty magisterského studia, dále pak pro studenty 3. ročníků bakalářského studia.

Na Den s Velkou čtyřkou se můžete registrovat na www.vse.cz/registrace. (Pro aktuální informace se přihlaste k odběru novinek.) Kapacita je omezená, tak neváhejte.