Blíží se druhý ročník Veletrhu pražských veřejných vysokých škol

25. ledna
2017

Vysoká škola ekonomická v Praze se zúčastní již druhého ročníku Veletrhu pražských veřejných vysokých škol. Ten se uskuteční ve čtvrtek 2. února 2017 v prostorách Karolina Univerzity Karlovy a zájemci o studium v Praze na něm naleznou širokou nabídku bakalářských a magisterských studijních oborů.

Na veletrhu se představí:

• ČZU – Česká zemědělská univerzita v Praze,
  • ČVUT – České vysoké učení technické v Praze,
  • UK – Univerzita Karlova v Praze,
  • VŠE – Vysoká škola ekonomická v Praze,
  • VŠCHT – Vysoká škola chemicko-technologická v Praze,
  • Umělecké školy – AMU, AVU, UMPRUM
  • Projekt Study in Prague – studijní obory veřejných vysokých škol vyučované v angličtině.

Poskytovat informace a odpovídat na dotazy návštěvníků budou zástupci jednotlivých vysokých škol přímo na svých informačních stáncích, připraveny jsou také přednášky prezentujících se univerzit a jejich fakult. Vstup na veletrh je pro všechny účastníky zdarma.

V pořadí druhý ročník Veletrhu pražských veřejných vysokých škol se bude konat ve čtvrtek 2. února od 9 do 16:30 hodin v prostorách Karolina Univerzity Karlovy, Ovocný trh 3, Praha 1.

Pro více informací navštivte webové stránky nebo Facebook události.