Studenti vedlejší specializace Komerční komunikace uspěli v soutěži společnosti L´Oréal Brandstorm – Tech Challenge 2017

2. května
2017

V pátek dne 21. dubna se sedm tříčlenných studentských týmů z vedlejší specializace Komerční komunikace zúčastnilo prvního kola soutěže Brandstorm, které se konalo v sídle společnosti L´Oréal v Praze.

Soutěž měla poprvé dvě kategorie, Tech Challenge a Brand Challenge. Z předkola uvedené soutěže postoupilo do prvního kola 7 z našich 8 studentských týmů v konkurenci více než 30 týmů z univerzit a vysokých škol z Česka, Slovenska a Maďarska, které se letos obou soutěží zúčastnily. Do prvního kola též postoupil jeden tým studentů z VŠE mimo vedlejší specializaci Komerční komunikace.

V soutěži Tech Challenge zvítězil tým VŠE ve složení Ivana Dvořáková, František Nushart a Jana Synková (viz fotografie), který postupuje do dalšího rozšířeného regionálního finále. To předchází světovému finále, které se uskuteční v červnu tohoto roku v Paříži. Vítězný tým navíc obdržel vstupenky na závody F1 v Budapešti a věcné ceny, které věnovala společnost L´Oréal. V soutěži Brand Challenge zvítězil tým z Maďarska.

Závěrem je třeba poděkovat všem studentským týmům, které se výše uvedených soutěží zúčastnily, za skvělou reprezentaci Fakulty mezinárodních vztahů a Vysoké školy ekonomické v Praze s tím, že držíme palce vítěznému týmu v dalším kole soutěže Tech Challenge.