Prodejna ekonomické literatury nově otevřena

25. srpna
2017

Ve středu 23. srpna byla v mezaninu Staré budovy nově otevřena prodejna nakladatelství Ekopress. Prodejna odborné ekonomické literatury se nachází u vchodu do budovy, naproti hlavní vrátnici.

V rámci nabídky prodejny budou k dispozici především skripta, učebnice a odborná ekonomická literatura, přičemž se má jednat o prodejnu s nejkomplexnějším sortimentem ekonomické literatury v České republice. Vedle této nabídky budou moci zákazníci zakoupit papírenské zboží, propagační předměty Vysoké školy ekonomické v Praze a drobné dárkové zboží. Do budoucna navíc prodejna na své pulty zařadí také výběr knih z beletrie a dětské literatury.

Studentům a zaměstnancům VŠE prodejna poskytne slevu 10 % z nákupu (sleva se nevztahuje na nákup skript).

Do 31. srpna je provozní doba prodejny od 9:00 do 16:00. Od prvního září bude prodejna otevřena vždy ve všední dny následovně:

• 8:30 – 17:00 pondělí, úterý, čtvrtek
  • 8:30 – 18:00 středa
  • 8:30 – 15:00 pátek

Více informací získáte na stránkách nakladatelství nebo na tel. lince: 8210.