Na VŠE proběhne třináctý ročník Dne s Velkou čtyřkou

15. listopadu
2017

Dne 23. 11. 2017 proběhne na VŠE už třináctý ročník Dne s Velkou čtyřkou (dříve Den auditorské a daňové profese), který tradičně pořádá Rozvojové a poradenské centrum ve spolupráci se společnostmi DeloitteEYKPMG a PwC.

Během čtyř workshopů účastníci poznají, jak se audit a daně dělají ve čtyřech poradenských společnostech. Ti nejpozornější mohou navíc získat atraktivní dárky (výsledky soutěže budou vyhlášeny na závěrečném neformálním setkání).

Cílem této společné akce čtyř největších poradenských firem je představit studentům auditorskou a daňovou profesi a zprostředkovat informace o možnostech, příležitostech a výzvách, které jednotlivé společnosti nabízí. Akce probíhá formou 4 workshopů dle předem stanoveného harmonogramu. Registrovaní studenti absolvují v průběhu dne všechny čtyři workshopy, takže se v jednom dni setkají se zástupci všech čtyř společností a mají tak možnost  získat různé pohledy na daná odvětví.

• 9:15 – 9:45 Registrace (4. patro NB)
  • 10:00 – 15:30 4 odborné workshopy v délce 60 minut (+ přestávky s drobným občerstvením) – učebny ve 4. patře NB
  • 16:00 Setkání všech účastníků akce, vyhlášení vítězů a předání věcných cen (Akademický klub)

Registrace

Akce je určena  primárně pro studenty magisterského studia a pro studenty 3. ročníků bakalářského studia (kteří se jí v roce 2016 nezúčastnili).

Na Den s Velkou čtyřkou se můžete registrovat na www.vse.cz/registrace. (Pro aktuální informace se přihlaste k odběru novinek.) Kapacita je omezená, tak neváhejte.

Více informací o události naleznete na webových stránkách Rozvojového a poradenského centra.