International & Study Abroad Fair 2017

27. listopadu
2017

Oddělení zahraničních styků (OZS) zve na International & Study Abroad Fair, který je určen všem zájemcům o studium v zahraničí.

Zváni jsou také studenti, kteří již ke studiu v zahraničí byli vybráni a rádi by získali praktické informace ke svému pobytu. Již čtvrtý ročník se uskuteční ve středu 29. 11. 2017 v atriu Rajské budovy.

Připraveny opět budou informační stánky jednotlivých partnerských univerzit a nich jak výměnní studenti z partnerských škol, tak i studenti VŠE, kteří svůj pobyt v zahraničí již uskutečnili. Všichni zájemci o studium v zahraničí budou moci získat cenné rady, tipy a informace o specifikách jednotlivých škol či zemí.

V atriu Rajské budovy bude k dispozici také informační stánek OZS, kde budou případné dotazy zodpovídat pracovníci zahraničního oddělení. Na informačním stánku OZS najdou zájemci o studium v zahraničí různé další informační materiály. Na International & Study Abroad Fairu 2017 bude mimo jiné i informační stánek cizojazyčných programů na VŠE, kde je součástí studijního plánu ve většině případů i semestrální výjezd do zahraničí.

V atriu Rajské budovy si také budete moci v době od 20. 11. 2017 do 1. 12. 2017 prohlédnout nejúspěšnější studentské fotografie z letošního ročníku Fotosoutěže OZS. Z vystavených fotografií ze zahraničních studijních pobytů či pracovních stáží, které uskutečnili studenti VŠE v loňském akademickém roce, budete moci vybrat tu nejlepší. Tři vylosovaní hlasující budou odměněni věcnou cenou.

Pokud patříte mezi studenty, kteří pobyt v zahraničí na partnerské škole VŠE již absolvovali a chtěli byste se se všemi zájemci o studium v zahraničí podělit o zkušenosti, přihlaste se prostřednictvím tohoto formuláře

Fotografie z loňských ročníků: 20142015; 2016.

International & Study Abroad Fair 2017 na Facebooku.