Veletrh pracovních příležitostí ŠANCE na VŠE

8. března
2007

Ve středu 21. března 2007 mezi 9. a 17. hodinou budou mít studenti příležitost setkat se v atriu Rajské budovy se zástupci firem a seznámit se s jejich nabídkami.

Letos se na veletrhu ŠANCE představí více než 40 společností. Počet účastnických firem tak oproti minulosti významně narostl: na podzim loňského roku se zde prezentovalo 30 společností, v předcházejících letech necelých 20. Výrazně se rozšíří rovněž nabídka zastoupených oborů. Zájemci budou moci pohovořit se zástupci firem z oblasti poradenství, bankovnictví, IT, FMCG (rychloobrátkové zboží), obchodu či výroby. Potkat budou moci také několik zaměstnavatelů, kteří se ŠANCE zúčastní vůbec poprvé.

Studenti se mohou zaregistrovat, a tím získat řadu výhod. Nejdůležitější z nich je zvýšení pravděpodobnosti oslovení s nabídkou, která bude přesně odpovídat jejich představám. Při registraci totiž studenti uvádějí informace, jež firmám napoví, s jakým pracovním místem je oslovit a s jakým nikoliv. Zaregistrovaní studenti také obdrží katalog s prezentacemi společností, plánkem rozmístění jednotlivých firemních stánků a dalšími užitečnými informacemi. Katalog bude registrovaným studentům rozesílán emailem. Registrace jsou možné do 21. března 2007 včetně.

Veletrh ŠANCE je organizován Rozvojovým a poradenských centrem VŠE. To bylo zřízeno v září minulého roku s cílem podpořit spolupráci školy a praxe. Více informací je možné nalézt na stránkách centra rpc.vse.cz, a to v sekci „Studenti – Veletrhy pracovních příležitostí„.

Seznam účastnických firem

Registrace studentů