Soutěž Global Management Challenge zná vítěze Národního finále – je z VŠE

27. března
2009

Osmý ročník největší strategické soutěže na světě v oblasti simulace řízení společnosti vyvrcholil 25. března vyhlášením vítězů pro Českou republiku.

V Brožíkově sále na Staroměstské radnici byly slavnostně odtajněny výsledky Národního finále, které se konalo 18. března ve společnosti Microsoft.

Celá soutěž probíhá ve třech kolech a do Národního finále postupuje pouze osm nejlepších týmů z celé republiky. V silné konkurenci 174 týmů se letos podařilo zvítězit studentům z Vysoké školy ekonomické s názvem „EurM09“ pod patronátem společnosti PricewaterhouseCoopers. VŠE tak opět potvrdila, že její studenti patří v této simulační hře k nejúspěšnějším. Na konci dubna je také čeká cesta na Mezinárodní finále, které se bude letos konat v Lisabonu. Zde poměří své dovednosti a schopnosti s konkurencí z 30 států světa.

Registrace do dalšího ročníku soutěže bude spuštěna v listopadu 2009.

Tisková zpráva týkající se Národního finále a vyhlášení vítězů: zde.