Den s Jarovligou

12. května
2009

V pondělí 4.5.2009 proběhlo na zrekonstruovaném hřišti v areálu kolejí Jarov slavnostní zakončení 1. ročníku Jarovligy v malé kopané. U této příležitosti byl uspořádán turnaj osmi nejlepších mužstev, která byla pečlivě vybrána na základě dosažených výsledků v právě skončeném ročníku soutěže. Vítězem závěrečného turnaje se po krásném finálovém boji překvapivě stal tým Lopaty, jenž po cestě za vítězstvím vyřadil nejednoho favorita.

Zlatým hřebem Dne s Jarovligou bylo předání cen vítězným týmům a nejlepším střelcům. Tohoto sportovně-slavnostního aktu se zúčastnila početná delegace zástupců vedení školy, kolejí a CKR, která se také podílela na předávání cen. V bouřlivé atmosféře vytvořené přihlížejícími diváky si pro ceny postupně chodili vítězové nižších výkonnostních skupin. Když Tomáš Čelůstka z týmu 1. FC Velbloud, nejlepší střelec Jarovligy, převzal cenu z rukou ředitele VŠE SÚZ Drahoslava Zerzáně, zbývalo už ocenit pouze nejlepší tým.

jarovliga2.jpgCelkovým vítězem 1. ročníku Jarovligy se po nezapomenutelných výkonech stali hráči týmu DeCopaDombeLingoDelMundo. Hlavní cenu – putovní pohár – šťastným vítězům předal rektor VŠE prof. Ing. Richard Hindls. CSc. Ihned po skončení vyhlašování proběhlo hromadné fotografování všech aktérů, týmů a diváků přímo na hřišti, což bylo pojato jako poděkování všem zainteresovaným, bez nichž by tato soutěž nemohla vůbec existovat.

Všechny týmy, které letos nevyhrály, budou mít šanci vše odčinit už v následujícím 2. ročníku Jarovligy, který začne v říjnu 2009.

Další informace najdete na stránce http://jarovliga.vse.cz/.

jarovliga3.jpg jarovliga4.jpg