Den s VŠE – společenské setkání absolventů

14. října
2009

V sobotu 21. 11. 2009 se v prostorách VŠE v Praze uskuteční další ročník setkání absolventů "Den s VŠE". Jako již tradičně je plánován bohatý společenský, kulturní, odborný i gastronomický program.

Účastníci se mohou těšit nejen na panelovou diskusi se zajímavými řečníky na téma „Příležitosti v roce 2010“, ale i na programy fakult a revivalové skupiny ABBA Stars a Beatles Revival. Nebude chybět ani studentské divadlo, orchestr, folklórní soubor a bohatý gastronomický program. Více informací o akci lze nalézt na stránkách www.densvse.cz, kde je možné se též na akci registrovat.

Neformální setkávání absolventů VŠE na půdě Alma Mater je již každoroční tradicí. V letošním programu lze najít vystoupení studentského orchestru Oeconomica Pragensis, autorskou divadelní hru „ID aneb Velmi špatný den Alexandra Komárka“ v provedení studentského souboru „S bojkou v zádech“ nebo lidové písně a tanečně-divadelní zpracování lidových motivů muziky, taneční a pěvecké skupiny Folklórního souboru Gaudeamus VŠE. Účastníky akce jistě potěší i vystoupení úspěšných revivalových skupin ABBA Stars a Beatles Revival. Odpolednem a večerem bude provázet Martina Kociánová.

V rámci odborné části bude možné vyslechnout panelovou diskusi na téma „Příležitosti v roce 2010“ s Martinem Jahnem (Volkswagen Group Rusko), Gernotem Mittendorferem (ČS), Taniou le Moigne (Google) a Martinem Valachem (AWD) za moderování rektora prof. Richarda Hindlse či programy jednotlivých fakult VŠE. Předběžně přislíbena je i krátká přednáška předsedy vlády České republiky Ing. Jana Fischera, CSc.

Neformální setkání, příležitost k navazování kontaktů i příjemné strávení sobotního odpoledne a večera jistě umocní gastronomický zážitek zajišťovaný renomovaným Zátiší Catering. Nově lze absolvovat i sportovní předprogram celé akce – návštěvu nové sportovní haly VŠE na Třebešíně a ukázkové lekce v aerobikovém sále a fitcentru.

Generálním partnerem akce je Česká spořitelna, hlavními partnery AWD a ČSOB, partnery společnosti Ernst & Young, Komerční banka, KPMG, PricewaterhouseCoopers a Zátiší Catering. Akci mediálně podporuje vydavatelství Economia.