Jmenování prorektorky pro studijní a pedagogickou činnost

23. listopadu
2009

Po projednání v Akademickém senátu jmenoval rektor VŠE v Praze s účinností od 24.11.2009 prorektorkou pro studijní a pedagogickou činnost doc. Ing. Hanu Mikovcovou, Ph.D.

Doc. Ing. Hana Mikovcová, Ph.D. je absolventkou inženýrského studia oboru Ekonomika průmyslu a doktorského studia oboru Podniková ekonomika a management na Fakultě podnikohospodářské Vysoké školy ekonomické v Praze. V současné době působí jako docetka na Katedře podnikové ekonomiky. Specializuje se na problematiku podnikové ekonomiky a controllingu. V průběhu profesní kariéry se podílela na řešení výzkumných projektů (např. výzkumného záměru Ekonomika a management organizací – nová teorie ekonomiky nebo grantového projektu GAČR na téma Příprava českých podniků na vstup České republiky do Evropské unie). Je autorkou či spoluautorkou 18 knižních publikací a dalších zhruba 40 domácích a zahraničních odborných publikací. V letech 2007 – 2009 vykonávala funkci proděkanky pro pedagogickou činnost Fakulty podnikohospodářské.