CEMS club VŠE vyhodnocen jako nejlepší studentský klub roku 2009

8. prosince
2009

Na výročním zasedání mezinárodní strategické aliance vysokých škol CEMS v Kolíně nad Rýnem získal CEMS club Prague ocenění „nejlepší studentský klub roku 2009“. V silné konkurenci 26 členských škol ze čtyř kontinentů ocenila hodnotící komise celoroční aktivity tohoto sdružení studentů mezinárodního navazujícího magisterského studijního programu International Management (CEMS MIM).

CEMS je mezinárodním sdružením prestižních vysokých škol ekonomických, které společně realizují navazující magisterský studijní program (joint degree) zaměřený na mezinárodní management. Časopisem Financial Times byl tento program vyhodnocen jako nejlepší manažerský magisterský program na světě. VŠE je členem CEMSu od roku 1998 a její studenti patří v rámci programu dlouhodobě k nejlépe hodnoceným. CEMS club při VŠE je dynamickou studentskou organizací, která celoročně organizuje pro své členy řadu odborných i společenských akcí, např. setkání s korporátními partnery „Rotation dinner“, odborné workshopy, charitativní aktivity, jejichž cílem je pomoci dětem z rozvojových zemí, např. projekt realizovaný ve spolupráci s UNICEF „School for Africa“ atp. Ocenění převzala prezidentka klubu Judita Bihelerová a zástupce VŠE ve Studentském výboru (Student Board Representative) Ondřej Šabata. Kromě morálního ocenění podpoří CEMS aktivity pražského klubu částkou 3 000 eur.

Přihlášky do navazujícího magisterského studijního programu International management (CEMS MIM) probíhají do 8.1.2010.

Více informací o programu naleznete na webových stránkách:  http://cemsmim.vse.cz/