Úspěch studentů VŠE v soutěži Manažerská výzva

8. února
2010

Studenti kurzu Marketing na internetu pod vedením garanta a vyučujícího Ing. Václava Stříteského (KMG FPH) uspěli v soutěži Manažerská výzva, kterou pořádala Focus agency. Studenti měli vytvořit projekt komunikační strategie marketingového internetového portálu M-journal.cz a tento projekt ve finálovém kole obhájit před porotou soutěže.

Mezi finalisty se zařadilo více studentů tohoto kurzu, svůj projekt nejlépe obhájil Václav Havránek, jenž ve finále zvítězil v konkurenci 36 projektů.

Vítězný projekt oslovil porotu především účinným zaměřením na vybudování marketingové komunity a brandbuilding. „Silným motivem pro studenty nebyla pouze finanční výhra nebo další lákavé odměny v podobě zážitkové turistiky, jakou je např. let stíhačkou, ale také možnost vítěze realizovat navržený projekt s rozpočtem 300 000 Kč“, komentoval soutěž Ing. Václav Stříteský. Studenti kurzu Marketing na internetu se mj. již dvakrát úspěšně prosadili v celosvětové soutěži Google Online Marketing Challenge.

Více informací na http://www.m-journal.cz/cs/aktuality/vitezem-manazerske-vyzvy-portalu-m-journal.cz-se-stal-student-prazske-vse__s288x6146.html.