Veletrh pracovních příležitostí Šance na VŠE

11. března
2010

Tradiční veletrh pracovních příležitostí pro studenty a absolventy VŠE v Praze se bude konat 16. a 17. března v prostorách atria Rajské budovy od 9,00 do 17,00. Zúčastní se jej více než 40 společností.

Veletrh Šance je prostorem pro setkání zástupců firem, které nabízejí možnosti pracovního uplatnění studentům a absolventům Vysoké školy ekonomické v Praze. Koná se pravidelně dvakrát ročně v březnu a listopadu.

Veletrh trvá dva dny a každý vystavovatel se prezentuje jen jeden den a jedním stánkem. Akci organizuje Rozvojové a poradenské centrum VŠE.

Studenti a absolventi se na Šanci registrují od 22.2.2010 na adrese:

Registrace není povinná, studenti i absolventi VŠE mají na Šanci volný přístup. Registrace však zvýší pravděpodobnost oslovení nabídkou, která odpovídá zájmu studenta. Registrovaní studenti také obdrží řadu užitečným informací e-mailem.

Na jarní Šanci 2010 se představí minimálně 43 společností, z toho 5 poprvé (ČEZ, MAFRA, Microsoft, Pražská plynárenská, Zepter International).

Více informací na webových stránkách Rozvojového a poradenského centra: rpc.vse.cz.