Klapka: „Maratón po patnácté!“

18. března
2010

Již po patnácté se letos koná volejbalový maratón. Režie je velmi jednoduchá. Opět se prostě sejde parta nadšenců, aby celých 24 hodin neděla nic jiného, než hrála volejbal bez přestávky.

Maratón je již sám o sobě velkým svátkem pro všechny sportovce, kteří se ho zúčastní, ale hlavně má tento rok ještě ke všemu výročí. A to nemalé! Opravdu se maratón koná již po patnácté. Za ta léta se toho moc nezměnilo, vlastně se změnili jen lidé, kteří si volejbal chodí zahrát, ale nadšení, zápal pro hru, soutěživost a hravost pořád zůstávají.

Za těch patnáct let se z volejbalového maratónu podařilo vytvořit událost, která vzbuzuje zájem, nejen volejbalistů, ale také i široké veřejnosti. Díky skvělému organizačnímu týmu a podpory CTVS je maratón vidět, je o něm slyšet a mluví se o něm.

A jaký je scénář? 9. dubna 2010 se opět sejde pár kluků a pár holek v tělocvičně SB, aby přesně v 16:00 po zahajovacím smeči zahájili i oni volejbalový maratón. Volejbal se bude hrát tak dlouho, dokud se po 2 hodinách neřekne STOP. Tak se přijďte podívat!

volejbal2.jpg