MBA studium na ISBM Vysoké školy ekonomické v Praze

21. května
2010

International School of Business and Management Vysoké školy ekonomické v Praze nabízí kvalitní mezinárodně akreditované MBA studium v českém (75%) a anglickém jazyce (25%).

ISBM založila Fakulta podnikohospodářská jako reakci na měnící se požadavky trhu práce. Zaměstnanci a zaměstnavatelé čelí na jedné straně vyšším požadavkům na specializaci, popř. odbornost pracovního místa, ale na druhé straně globalizace s sebou přináší standardizaci některých pracovních pozic a zostřuje konkurenci na trhu práce. V současné ekonomické situaci se zvýšila konkurence na straně nabídky práce a možnost uspět mají především kvalifikovaní vysokoškolští absolventi vybavení kvalitními odbornými, osobnostními a jazykovými kompetencemi. ISBM doplňuje a rozšiřuje studijní a vzdělávací programy tak, aby jeho absolventi měli co nejlepší pozici na českém i mezinárodním trhu práce, a současně umožňuje firmám využít odborného a vědeckého potenciálu pedagogů VŠE.

Titul MBA je v současné době kvalifikačním standardem špičkových manažerů. VŠE nabízí MBA program, který klade silný důraz na propojení teorie s praxí. Jeho prioritami jsou vysoká kvalita výuky, náročnost studia, mezinárodní profesorský tým, zapojení špičkových manažerů do výuky a dokonalý servis. Akreditace FIBAA (Foudation for International Business Administration Accreditation) zaručuje splnění přísných standardů kvality a požadavků na mezinárodní srovnatelnost studia.

Program MBA je určen absolventům bakalářské úrovně studia jakéhokoliv zaměření s minimálně dvouletou praxí. Studiem MBA na ISBM lze získat nadstandardní manažerské vzdělání, nové poznatky a dovednosti z oblasti řízení firmy propojené s praxí, vyšší hodnotu pro firmu, ve které působíte, vysokou prestiž a konkurenceschopnost na trhu práce, celosvětově uznávaný titul MBA a v neposlední řadě významné kontakty s manažery různých oborů.

Přijímací řízení pro akademický rok 2010/2011

• Termín 1

Příjem přihlášek do výběrového řízení do 9. 6. 2010
Přijímací řízení – pohovor – 10. 6. 2010 od 10:00h na VŠE

• Termín 2

Příjem přihlášek do výběrového řízení do 1. 9. 2010
Přijímací řízení – pohovor – 2. 9. 2010 od 12:00h na VŠE

• Termín 3

Příjem přihlášek do výběrového řízení do 5. 9. 2010
Přijímací řízení – pohovor – 6. 9. 2010 od 10:00h na VŠE

Plánovaný začátek studia je v září 2010.

Přihlášky (nezávazné) na: http://isbm.vse.cz/mba-na-vse-praha/registrace/

Více informací k dispozici na webových stránkách ISBM http://isbm.vse.cz nebo na e-mailu jirina.spicakova@vse.cz.

logo_tm_modre_CZ.jpg